04/595-60-10

 

 

Radarska zadnja luč Garmin Varia RTL515

 Radarska zadnja luč Garmin Varia RTL515
Garmin
Garmin
Pri posameznem nakupu je možno uporabiti samo 1 kodo
Radar za spremljanje dogajanja za kolesom, ki je opremljen z zadnjo lučjo in ga lahko združite s kolesarskim računalnikom Edge® ali združljivim pametnim telefonom, vas opozarja na vozila, ki se približujejo od zadaj.
Dobavni rok
✅ NA ZALOGI
izbrano
ONE SIZE
DODAJ V KOŠARICO
Šifra:
010-02375-00
Stopnja davka
22 %
Cena
139,90 €

Informativni izračun obrokov

46,67 € × 3 mesecev 0% obresti, 0€ stroškov
25,79 € × 6 mesecev
13,15 € × 12 mesecev

Izberite število obrokov za mesečni izračun. V košarici izberite Leanpayin v nekaj minutah zaključite obročni nakup.

Radarska zadnja luč Garmin Varia RTL515

 

BODITE VIDNI

Radar za spremljanje dogajanja za kolesom, ki je opremljen z zadnjo lučjo in ga lahko združite s kolesarskim računalnikom Edge® ali združljivim pametnim telefonom, vas opozarja na vozila, ki se približujejo od zadaj.

 

  • Zanesljiv radar za spremljanje dogajanja za kolesom omogoča, da ste med vožnjo pripravljeni na to, kar se vam približuje.
  • Različne možnosti prikazovanja. Enostavno ga združite z združljivo napravo Garmin, telefonom ali obema.
  • Program Varia™ omogoča, da telefon uporabljate kot glavni ali pomožni zaslon.
  • Sveti močneje. Podnevi vas vozniki v približujočih se vozilih opazijo že z razdalje 1,6 km (1 milje).
  • Majhna naprava omogoča preprosto namestitev in je združljiva s skoraj vsemi kolesi.

 

 

Več o artiklu: Garmin Varia RTL515

Sorodni artikli

    -9%
    Garmin Varia RearVue 820
    Varia RearVue 820 je nov radar z zadnjo lučjo, ki vas opozarja na približajoča se vozila s prikazom na združljivem kolesarskem računalniku Edge®, pametni uri Garminali aplikaciji Varia app na pametnem telefonu.
    Akcijska cena z DDV:
    275,90 €
    Prejšnja cena
    304,99 €
    Naglavna svetilka SIGMA HEADLED II
    Naglavna svetilka Sigma HEADLED II s 120 lumni moči svetilnosti in polnilnim načinom preko USB vmesnika. Izjemno lahka in vsestranska.
    Cena
    25,90 €
    SPREDNJA KOLESARSKA LUČ HI POWER LED
    SPREDNJA LUČ 1x HI POWER LED
    Cena
    22,69 €
    ZADNJA KOLESARSKA LUČ SYNCROS CAMPBELL 20 D IL
    ZADNJA KOLESARSKA LUČ SYNCROS CAMPBELL 20 D IL je izdelana in prilagojena za novi Addict RC in se lahko brezhibno namesti samo na sedež SP-R101-CF.
    Cena
    48,90 €

    Sorodne novice

    Nagradna igra Leanpay
    Z Leanpay-em do bona v vrednosti 200 EUR. Nagradna igra je zaključena. Čestitamo nagrajencu!

    Z nakupom preko Leanpaya do vrednostnega bona v višini 200 EUR za nakupe v Športnem centru Grašca. Nagradna igra je zaključena. Čestitamo nagrajencu!

    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obiskanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih