04/595-60-10

 

 

KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150

KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150
KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150
KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150
KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150
KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150
Sigma Sport
Sigma Sport
Pri posameznem nakupu je možno uporabiti samo 1 kodo
KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150 je sprednja kolesarska luč za električna kolesa.
Dobavni rok
✅ 1 DAN
izbrano
ONE SIZE
DODAJ V KOŠARICO
Šifra:
S-47310
Stopnja davka
22 %
Cena
89,90 €

KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150

 

KOLESARSKA LUČ SIGMA EOX FL 150 je sprednja kolesarska luč za električna kolesa. Namenjena je bolj zahtevnim kolesarjem saj ima svetilnost do 400 lumnov in doseg svetlobe do 100 m. Zagotavlja popolno osvetlitev podnevi in ponoči. Zaradi zelo natančne optike so e-kolesarji, ki radi dlje časa vozijo po cestah in poljskih poteh, deležni enakomerne in široke osvetlitve ceste na blizu in daleč.

 

Pametna sprednja luč ima dnevno svetlobo z 20 lux, ki jo nadzoruje senzor okoliške svetlobe in tako zagotavlja dodatno varnost in vidljivost tudi podnevi. Svetlobno vodilo na daljši strani zagotavlja bistveno večjo bočno vidljivost in s tem večjo varnost v cestnem prometu.

 

Pametne telefone in druge naprave lahko polnite prek e-kolesa z vodoodpornim priključkom USB-C. Visokokakovostna luč je izdelana iz delno aluminijastega ohišja in je vodotesna po standardu IP 67. Zaradi pritrditve na krmilo s stransko objemko je kokpit e-kolesa urejen, vodenje kablov pa organizirano. Če želite, lahko napravo EOX® FL 150 namestite tudi na most vilice na krmilu.

 

EOX® FL 150 deluje pri napetosti od 12 do 16 voltov in porabi 12 vatov. Luč za kolesarjenje ima priložen tudi odsevnik za večjo varnost, katerega je mogoče namestiti kot dodatno opremo.

 

LASTNOSTI

  • vodoodporna in odporna na prah po standardu IP 67,
  • bočna vidljivost zaradi svetlobnega vodnika na daljši strani,
  • deluje pri napetosti od 12 do 16 V in porabi energije 12 W,
  • vključno z odsevno ploščo za večjo varnost - lahko se namesti po želji,
  • združljiv s sistemom PINCLIP.

 

KARAKTERISTIKE

  • material: aluminij,
  • mere (d x š x v): 51 x 51 x 54 mm,
  • napetost: 12-16 V,
  • največji svetlobni tok: 400 lm,
  • moč svetlobe na razdalji 1 m: standard 150 lux, dnevna svetloba 20 lux,
  • doseg svetlobe: do 100 m,
  • električno napajanje: e-bike,
  • teža: 82 g,
  • USB-C port: 5 V/2 A.

Sorodni artikli

    Kolesarska luč Sigma Buster 800 FL
    Kolesarska luč Sigma Buster 800 FL je vsestranska svetilka za vsako priložnost. Z 800 lumni in snopom svetlobe 170 metrov zagotavlja najboljši možni pogled na bližnje ceste in poti.
    Cena
    62,90 €
    Nosilec za kamero Sigma BUSTER 100/200 HL
    Nosilec za kamero Sigma BUSTER 100/200 HL
    Cena
    4,70 €
    ZADNJA KOLESARSKA LUČ SYNCROS CAMPBELL 20 D IL
    ZADNJA KOLESARSKA LUČ SYNCROS CAMPBELL 20 D IL je izdelana in prilagojena za novi Addict RC in se lahko brezhibno namesti samo na sedež SP-R101-CF.
    Cena
    48,90 €
    Set kolesarskih luči Sigma Buster 1100 RL 150 SET
    Kolesarski set luči Sigma Buster 1100 in Buster RL 150 odlikuje močna svetilnost z izjemno enostavno uporabo. Luči enostavno namestite na krmilo in sedežno oporo.
    Cena
    99,91 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obiskanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo prikaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih